Pelm.ee veebisaidi privaatsuspoliitika

Veebisaidi haldus pelm.ee kohustub tagama Teie privaatsuse internetis. Meie jaoks on väga oluline kaitsta Teie poolt edastatud andmeid. Meie privaatsuspoliitika põhineb Euroopa Liidu üldise andmekaitse määruse (GDPR) nõuetel. Isikuandmete kogumise eesmärgid on järgmised: meie teenuse töö parandamine, külastajatele selle saidi kaudu suhtlemine, uudiskirjade saatmine e-posti teel, kasutajaandmete töötlemine veebikaubanduse teenuse jaoks, selle saidi tegevusega seotud teenuste pakkumine ning allpool toodud sammude jaoks.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Kogume ja kasutame Teie isikuandmeid ainult Teie vabatahtliku nõusoleku korral. Kui nõustute sellega, annate meile õiguse koguda ja kasutada järgmisi andmeid: ees- ja perekonnanimi, sünniaeg, e-posti aadress, telefoninumber, pangakaardi andmed. Teie andmete kogumine ja töötlemine toimub vastavalt kehtivatele seadustele Euroopa Liidu territooriumil ja Eesti Vabariigis.

Andmete säilitamine, muutmine ja kustutamine

Kasutaja, kes on andnud oma isikuandmed pelm.ee veebisaidile, omab õigust neid muuta ja kustutada, samuti võib ta tagasi võtta oma nõusoleku nende kasutamiseks. Teie isikuandmete säilitamise periood on 12 kuud. Pärast andmete kasutamise lõpetamist kustutab veebisaidi haldamine need. Isikuandmetele juurdepääsuks võite võtta ühendust veebisaidi haldusega järgmisel aadressil: Pelm grupp OÜ Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Peterburi tee 2, 10115, telefon 14496312. Võime teie isikuandmed edastada kolmandale osapoolele ainult teie vabatahtliku nõusoleku korral. Kui need andmed on edastatud, siis me ei saa muuta neid andmeid teistes organisatsioonides, kes ei ole seotud meiega.

Tehniliste andmete kasutamine veebisaidi külastamisel

Kui külastate pelm.ee veebisaiti, salvestab andmebaas teie IP-aadressi, külastuse aja, brauseri seaded, operatsioonisüsteemi ning muud tehnilist teavet, mis on vajalik saidi sisu korrektseks kuvamiseks. Selle teabe põhjal ei ole meil võimalik tuvastada külastaja isikut.

Laste poolt esitatud teabe esitamine

Kui olete vanem või eestkostja ning teate, et teie lapsed on ilma teie nõusolekuta meile esitanud oma isikuandmed, võtke meiega ühendust: marketing@pelm.ee. Meie teenus keelab alaealiste isikuandmete esitamise ilma vanemate või eestkostjate nõusolekuta.

Küpsiste kasutamine

Pelm.ee veebisaidi sisu õige kuvamise ja kasutusmugavuse tagamiseks kasutame küpsiseid. Need on väikesed failid, mis salvestatakse teie seadmesse. Need aitavad saitil meelde jätta teavet teie kohta, näiteks millises keeles saiti vaatate ja milliseid lehti olete juba avanud. See teave on järgmisel külastusel kasulik. Tänu küpsistele muutub saitil sirvimine palju mugavamaks. Rohkem teavet nende failide kohta leiate siit. Saate oma brauseri seadistada nii, et see aktsepteerib või blokeerib küpsiseid iseseisvalt. Küpsiste mittetunnustamine võib piirata saidi funktsionaalsust.

Isikliku teabe kasutamine teiste teenuste poolt

See sait kasutab meist sõltumatuid kolmandate osapoolte internetiteenuseid: Google Analytics, Facebook.com, bolt.eu, wolt.com. Kogutud andmed võivad olla jagatud teiste teenustega nende organisatsioonide piires ning neid võib kasutada reklaamide isikupärastamiseks oma reklaamivõrgustikus. Nende organisatsioonide kasutajalepinguid saate lugeda nende veebisaitidel. Seal saate ka keelduda nende poolt isiklike andmete kogumisest, näiteks Google Analytics’i blokeerija asub siin. Me ei jaga isiklikke andmeid muude organisatsioonide ja teenustega, mida selles privaatsuspoliitikas pole loetletud. Ainsaks erandiks on teabe edastamine riigiasutuste seaduslike nõudmiste alusel, kes on volitatud selliseid toiminguid läbi viima.

Lingid teistele saitidele

Meie veebisait pelm.ee võib sisaldada linke teistele saitidele, mida me ei opereeri. Me ei vastuta nende sisu eest. Soovitame teil lugeda iga külastatud saidi privaatsuspoliitikat, kui see on saadaval.

Muudatused privaatsuspoliitikas

Meie veebisait pelm.ee võib aeg-ajalt oma privaatsuspoliitikat muuta. Teavitame teid kõigist muudatustest, postitades uue privaatsuspoliitika sellel lehel. Jälgime Euroopa Liidus ja Eesti riigis isikuandmete töötlemise õigusaktide muudatusi. Kui olete meiega isikuandmeid jaganud, teavitame teid privaatsuspoliitika muutumisest. Kui teie isikuandmed on sisestatud valesti, ei saa me teiega ühendust võtta.

Tagasiside, lõppsätted

Saate küsimustega, mis on seotud privaatsuspoliitikaga, võtta ühendust pelm.ee veebisaidi haldusega aadressil marketing@pelm.ee või kasutada vastavas jaotises märgitud kontaktivormi. Kui te ei nõustu selle privaatsuspoliitikaga, ei saa te kasutada pelm.ee veebisaidi teenuseid, mille korral peaksite hoiduma meie veebisaidi külastamisest.